Loading
 

Erakoolitused

Fotograafia toob mulle leiva lauale alates 80ndatest. Alguses stuudiofotograafina. Aastast 2000 pildistan pulmi. Kokku olen oma kaameraga olnud 450 pulmas. Koolitamise kogemus rohkem kui 10 aastat. Lähedasemad koolituspartnerid on mulle Eestifoto, BCS koolitused ja Eesti Kunstiakadeemia. Väga palju teen viimasel ajal eraviisilisi koolitusi. Pean sellist õppimisviisi kõige tõhusamaks. Nii saame läheneda individuaalselt õpilase soovidesse ja vajadustesse. Saame arvesse võtta juba olemasolevad teadmised ning liikuda edasi sobivas tempos. Ka võimaldab selline õppevorm valida õpilasele kõige sobivama toimumisaja ja koha.

 

Teemade valik, milles saan abiks olla: Peegelkaamera kasutamise ABC, Pildistamine loomulikus valguses, Stuudiopildistamise ABC, RAW failide kasutamine, Põhjalikud kursused ja treeningud pilditöötlemises, programmideks Adobe Photoshop ning Adobe Lightroom.
Siin mõned näidisteemad:

004Stuudiofoto ABC


Sellel koolitusel läheme fotostuudiosse. Õpime kasutama stuudiovelgusteid, foone ning muud stuudiovarustust. Räägime valguse suunast ja kvaliteedist. Võtame kasutusele lihtsamad valgusskeemid. Võta kaasa oma modell. Hind 25€ tund + stuudiorent.

 

 

 

 

akt01Kosmeetiline kirurgia Photoshopis

Stuudiofoto järeltöötlus Photoshopis. Õpime tundma lihtsamaid ja keerukamaid võtteid nii modelli iluvigade kui pidistamise vigade parandamiseks. Hind 25€ tund

 

 

 

 

 

006

Peegelkaamera kasutamise ABC

Privaatne kursus peegelkaamera nuppude ja menüüde rägas orjenteerumiseks.  Pühendan Sind 3-l kohtumisel professionaalse fotograafi saladustesse. Räägime sellest, kuidas kasutada oma kaamerat nii, et tulemuseks oleks tõeliselt hea pilt. Kolmandal korral läheme koos välja pildistama ja pöörame teooria praktikaks. Soovi korral saame kokku ka selleks, et tehtud pilte ja ülesannete lahendusi analüüsida.

 

 

 

ARO_4470Fotosessioon “Ambient” valguses

Sellel koolitusel võtad kaasa oma modelli ning me läheme headesse kohtadesse ilusat valgust püüdma. Õpime ka kasutama loominguliselt erineva foofuskaugusega optikat ning valime sügavust loovaid foone.

 

 

 

 

0231_KadiAlexeyPulma pildistamine

Sul seisab ees niivõrd olulise sündmuse pildistamine. See on keeruline ja väga vastutusrikas ülesanne.

Selleks, et saaksid end kindlamini tunda ja loomingulisusele keskenduda, pakun Sulle 3 osalist privaatset pulmafoto lühikursust. 1 teoreetiline ja 2 praktilist osa. Räägime vajalikust tehnikast ja sellest mida pulma pildistades arvesse pead võtma. Läheme reaalsele fotosessioonile ja õpime valgust ning ruumi nägema. Võtame ette ka vajaliku pilditöötluse.