Minu oskused ja kogemused

Professionaalne fotograaf rohkem kui 30 aastat. Sellest 20 aastat vabakutselisena. Ettevõtja. Alates aastast 2000 olen peamiselt pulmafotograaf. Perepildid ja portreed nii stuudios kui mujal. Hinnanguliselt olen pildistanud veidi alla 500 pulma pildid.

Mul on väga pikaaegne koolituste kogemus. Algas see digitaalse fotograafia ilmumisega siia maailma. Usun, et päris suur osa meie fotograafe teab mind Eestifoto stuudiotes ja mujal toimunud Photoshopi kursuste läbiviijana. Minu Photoshopi kursuste sihtrühm on fotograafid ja fototöötlejad. Professionaalsel tasemel saab minu juuras õppida ka Adobe Lightroom Classiku kasutamist. Erinevaid fotokursuseid olen lisaks Eestifotole läbi viinud ka Eesti Kunstiakadeemias, BCSis ja mujal.

Aastast 2015 ma enam pulmi ei pildista. Ka perepilte mitte. Nüüd on peamiseks fotovaldkonnaks tootefoto, koolitused ja konsultatsioonid. Aitan ettevõttel sisustada oma tootefoto stuudio ja õpetan inimesi.

Praegu pildistan e-poodide tarbeks tooteid ja toitu. Suure osa mu tööajast võtab enda alla fototöötlus. Peamiselt teiste fotograafide pildistatud tootefoto töötlus. 

Koolituste teemadeks on pilditöötluse programmide kasutamine, portreepildistamine stuudios ja vabas õhus ja muidugi tootefotograafia. Loengud gruppidele kui ka eraviisiliseld koolitused. Õpetan vaid neid asju milles mul on olema pikaajaline töökogemus.

Võta ühendust  tel:5295711     urmas@urmasaaro.com